Saal Digital: Recenze Fotoobrazu

Dostali jsme možnost, díky akci „fotoobraz za recenzi“, vyzkoušet tento produkt. Dlouho jsme neváhali, protože naše zkušenost s jinou společností nebyla příliš dobrá, zajímalo nás jak si s tím poradí Saal Digital. Podle zkušeností se jedná o profesionály, což už nyní můžeme také potvrdit.

K celému procesu, od sestrojení návrhu po objednávku a odeslání podkladů, slouží program, který si stáhnete na stránách společnosti. Celá práce s tímto programem je poměrně jednoduchá, intuitivní a zvládne to každý.

My si zvolili tisk na fotoplátno, protože na něm mají fotografie svůj specifický a pro nás líbivý nádech. Kdo by však byl jiného názoru, společnost nabízí spoustu jiných i prémiových materiálů.

Obraz dorazil za 3 pracovní dny kurýrem společnosti, kterou jste si při objednávce zvolili. Byl pečlivě zabalen a tak nehrozilo, že by jej cestou k nám něco poškodilo. Byli jsme velice překvapeni jako skvělou práci odvedli, provedení obrazu je kvalitní a barvy se shodují s předlohou. Obraz se nám moc líbí a určitě jsme objednávkou neudělali chybu. Cena obrazu je sice oproti konkurenci trošku vyšší, ale s ohledem na kvalitu zpracování si myslíme, že není nad čím přemýšlet.

Na závěr bychom rádi poděkovali společnosti Saal Digital za příležitost, určitě toto nebyla naše poslední objednávka a i v budoucnu Vás rádi oslovíme.

Žádné komentáře

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.